Akuarium dhe fellge

Shitet nga: Adnani 08 Mar 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Besianë
Shes akuariumin per peshq i ardhur nga gjermania. Qmimi 230 .

Dhe fellge per mercedes shume te ruajtura qmimi 230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim