Barna gjermane

Shitet nga: barna gjermane 02 Mar 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Besianë
BARNA GJERMANE
Vaj pishe eshte i prodhuar ne gjermani dhe sherben per sherimin e dhimbjeve te kembeve,duarve nyjeve te kembeve,duarve dhe lekures.Perdoret pa receten e mjekut,nuk ka efekte anesore dhe perdoret per te gjithe personat prej moshes 12 vjeqare .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim