Baterin dhe adapterin e laptopit (IMB THINK PAD)

Shitet nga: bledar 16 Shk 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Besianë
Shes baterin dhe adapterin e laptopit (IMB THINK PAD) jan ne gjendje te rregullt
20 euro adapteri
15 bateria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim