DRU BUNGU

Shitet nga: Rrahmani 06 Pri 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shiten dru bungu te trasha dhe te mira siq shihen ne fotografi.
Qmimi sipas marrveshjes !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim