Dru BUNG E QARR 20 metra

Shitet nga: Agim Lutolli 29 Nën 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Dru BUNG E QARR 20 metra qmimi sipas marrveshjes lir dhe te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim