Dru BUNG E QARR 20 metra

Shitet nga: Agim Lutolli 08 Dhj 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
dru bung e qarr shum lir dhe mir qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim