Dru BUNG E QARR 20 metra

Shitet nga: Agim Lutolli 02 Jan 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Dru BUNG E QARR 20 metra lir dhe mir te trasha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim