Dru qarr dhe bung

Shitet nga: azem 22 Tet 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR

Komuna: Besianë
Shiten dru qarr dhe bung drut jon te mira qito ne foto qe po duken i kemi afersisht 60 metra.
Qmimi 28 euro per meter me ardh atje mi mar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim