Dru

Shitet nga: Ridvan 27 Gsh 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes dru qarr dhe bung qmim i volitshem.
Per info 044 24 93 93.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim