Duaj sane

Shitet nga: Fita 24 Shk 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes duaj sane te madhesis mbi 70 cm duajt jan te barit te but dhe jan te pa prekur nga lagshtija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim