Duaj te sanes

Shitet nga: Albani 20 Shk 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes duaj te sanes.
Duajt jane te ruajtur ne pleme.
Jane te mdhenj dhe jane te cilesise shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim