Dyer te prodhuara nga Druri

Shitet nga: Dritoni 05 Shk 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes nje dere te hyrjes te prodhuar nga druri shume e ruajtur me dimensione 1.45 cm me 2 m
dhe nje dere te dhomes me dimensione 2m me 90cm
me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim