Gjenerator 17 KW

Shitet nga: Afrim 18 Gsh 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes gjenerato 17 KW gjendje te mir motori disel ne mundesi bartje me vetur
Si dhe ndezje me qelës
Per me shum kontaktoni 044207177
Viber:+37744207177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim