Gjithqka rreth Pokerit

Shitet nga: Gazmend 24 Jan 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Besianë
Shiten; Tavolina e Pokerit per 9 Lojtar
Si dhe Chipa 700 cop

Me cmim shum arsyeshem.

Tavolina- 70 euro
Chipi - 10cent me cop

Nese deshironi komplet Vjen nje çmim me i lirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim