Grua

Shitet nga: Shaban 11 Shk 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Besianë
Grua qe nuk shikon Alsat M dhe shume televizione qe transmetojn Telenovela na lodhen o vlla gjema nje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim