Hamari dhe Koshi

Shitet nga: Islami 13 Gsh 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Besianë
Shiten Hamari dhe Koshi, te cilat sherbejn për Grurë dhe Misër, ose per Dekorim te Cilat janë më shumë se 30 vjet të vjetra.
Gjendet në Katunishtë, Komuna e Podujeves.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim