Hemani Krem Anti Akne

Shitet nga: INFO MJEKSIA 06 Maj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Besianë
Hemani Krem Anti Akne

facebook INFO MJEKSIA

Hemani acne kremPërmbajtja:
Produkti përmban vaj esencial e pemë 2 % , Vaji organik të cilësisë biodinamike dhe vaj esencial të mandarinës ( Citrus reticulata ) ,ekstrakt i kumak ( Calendula officinalis ) , talk , oksid zinku , dioksid titaniumi , lanolinë , vazelinë , vaj bajame , dhe vitaminë E
Dobitë:
Krem anti – puçrra është një produkt natyral që në mënyrë efektive mund të trajtojnë butë pa probleme puçrrat në fytyrë .
Efektiviteti i përgatitjes është i bazuar në praninë e vajrave thelbësore për lëkur dhe problemet me aknet.
Ndihmonë:
Zbutë puçrra dhe kuron ato në fytyrë ,Kuron plagët e rënda dhe ato sipërfaqësore , ulcerat , shkurtimet , kafshimet e insekteve , gjakderdhje lokale në lëkurë, rikthen shkëlqimin e lëkurës.
Përdorimi: Pastron fytyrën me Sapunë që përmban kremi dhe me ujë të vakët.
Pasi të pastrohet fytyra me sapunë lihet të thahet dhe me tharrjen e fytyrës vendoset krema duke masazhuar 2-3min.
I pëdorshëm për të gjitha llojet e lëkurave si për meshkuj ashtu dhe për femra.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim