Jap me qera Tenda ,(shatora) Karrika -Tavolina

Shitet nga: shemi 06 Pri 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Jap me qera Tenda , Karrika - Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan gratis ,,
posedojn edhe ndriqim ,
Ne kujdesemi per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne Nr :044314329 045510869.... {24h ONLINE}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim