Kaktus

Shitet nga: Bajram 16 Jan 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Esht shum i mir esht nen kujdesje te mir viber+38649282540 dhe kemi eshe nje pi qmimi -
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim