Kolica per Foshnje

Shitet nga: Adnani 01 Pri 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   150 EUR

Komuna: Besianë
E ardhur nga gjermanija e pa perdorur dhe bojleri gjithashtu te dyjat 150e Kemi dhe Kolica per Foshnje maxicosa komplet 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim