Kompania porfesionale e dezinsektimit Bubashfaba..

Shitet nga: alban 22 Qer 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
. Dezinfektimin, Dezinsektimin, Deratizimin
1) Me gel Maxfaorce prodhim i Bayerni efekti i gelit i 100 % i çertifikuar ekologjike, tretmani zgjat 15 minuta efikasiteti i gelit eshte 2 vjeqar pa pasur nevoje të levizni as gjë nga banesa e juaj dhe askush të largohet as femijet nga shtepia si kompania ndaj klientit japim garcion 100 dite ne shfarosje qmimi 30 euro

2) Gjithashtu bojme dezefektimi të banesave me tri preparate sprej te lëngshëm pluhur dhe gel ekologjik efekti 80 % deri 100 % tretman zgjat 30 min ne rast te mos efikastetit vijme bejm permisimin i cili nuk paguhet per here te dyte qmimi 20 euro për banese apo kate shtepie, shtepia eshte mirre te leshohet pas tretmani per afro 3 ore e pastaj te fshini vendi ku ka mundur rrjedhe helmi

3) Bëjme elmninim e të gjithe dëmtuseve shtëpiak minjeve bubrecave mickonja riqnave gjarpinjeve e insekteve tjera me respect Alban Bytyqi Bregu I Djellit II Buba Germanos Prishtine qmimorja eshte per rajoni e Prishtines
Thirrë në mob. 044-344-944 ose 049-283-854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim