Komplet jake jelek

Shitet nga: Pun dore 11 Pri 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shesim jake jelek kompletin e tyre me porosi po ashtu dhe dorza ,kollan mund te na gjeni ne Facebook dhe te na ndjekni ja linku per facebook
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009299230763
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim