MJALTË PËR MJEKIMIN E STERILITETIT TE DY GJINITË

Shitet nga: INFO MJEKSIA 06 Maj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
MJALTË PËR MJEKIMIN E STERILITETIT TE DY GJINITË
=======================================
Produkt special me kualitet shumë të lartë.
========================================

MJALT GINSENG PLUS DHE DOBIT E SAJ
==========================================

Jemi ne podujev vetem permes interneti punojm porosit tona mund te mirren edhe ne prishtine
Ju mirepresim
=============================================
Porosit ne +386 (0)49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404MJALT GINSENG PLUS
==============================

facebook INFO MJEKSIA

produkt special Ginseng Plus, i cili është burim ushqimore dhe energjetik i përbërë nga shumë vlera ushqimore dhe shëndetësore. Për të përfituar efikacitetin makismal, pëzierja e ekstrakteve është bërë me precizitet të lartë në doza të caktuara me përqindje të duhura. Për përfitimi të një sasie të vogël të produktit nevojiten rreth 100kg bimë.
Përdorimi primar;
Përdoret tek përsonat të cilët ankohen nga oligospermia(numri i ulët i spermatozoitëve) ose tek femrat të cilat ankohen nga dobësia ose numri i ulët i qelizave vezë. Të gjitha esktraktet e bimëve kanë efekte afrodisiak(stimulues të epshit) dhe ndikojnë pozitivisht në rritjen e qelizave mashkullore dhe femrore.
Përdorimi sekondar;
Gingko është një antioksitant i fortë, bronkodilatator(kundër astmës), anti-enflamatuar. Rrit koncentrimin e gjakut në të gjitha organet. Ndihmon rritjen e memorjes dhe aktivitet psiqike. Për sëmundjet e zemrës, Alzaimer dhe kundër infarktit në zemër përdoret si profilaktik(mbrojtes).
Ndihmon rritjen e nivelit të testosteronit në gjak. Testosteroni është hormoni kryesor përgjegjës për krijimin e qelizave mashkullore(spermatozoidëve).
Testosteroni ndikon në mënyrë pozitive në zhvillimin e muskujve dhe përdoret tek sportistët të cilët ushtrojnë zhvillimin e muskujve të trupit.
Bima ndikon në stabilizimin e nivelit të insulinës në gjak. Gingko biloba është bimë e cila shitet më shumë në Francë, Gjermani dhe në shtetet tjera europiane në forma të ndryshme farmaceutike.

Përmbajtja;
Mjalt Sider(Ziziphus zizyphus)
Propolis
Ginseng i kuq(Panax ginseng)
Gingko biloba
Qumësht blete
Polen Pallme
Fara të zeza(Nigella sativa)
Zallouh(Ferula hermonis)
Tongkat Ali(Eurycoma longifolia)
Safed Musli(Chlorophytum borovilianum)
Ara
Ekstrakt i këpurdhës Ganoderma
Pluhur i këpurdhës Ganoderma


Mënyra e përdorimit shkencor;

Një lugë e madhe e tretur në gjysmë gotë ujë ose qumësht. Të përdoret 60 minuta para ushqimit. Një herë ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim