MJEKSI POPULLORE

Shitet nga: Podujeva Llapi 24 Shk 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Nese keni Problem apo vuani nga Yndyrna Te Larta ne Gjak ,
ateher ju rekomadoj nje ilaq natyral dhe shum efikas,per me shum informacione kontaknoni ne nr kontakt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim