Makin per mbjeljen e lopeve

Shitet nga: Nexhati 19 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Besianë
Makina eshte prodhim holandez ne gjendje te mir teknike dhe poashtu posedon edhe furqat per pastrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim