Miser i bardhe

Shitet nga: Milazim Shabani 04 Dhj 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
shes misrin e bardhe eshte i vitit te kaluar dhe eshte shum i mire gjendemi ne fshatin shtedim te podujeves
qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim