Psp Go

Shitet nga: Fitim 26 Dhj 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Besianë
Shes kete Psp Go,eshte ne gjendje te mrekullueshme ka me shum se 40-loja dhe mund te shtoni sa te doni ka muzik mund te kesh qasje ne internet etj...per me teper me kontaktoni neviber +37744163185
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim