Puma

Shitet nga: Xheffi 05 Tet 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Besianë
Shesim puma me shumic dhe pakic te ardhura nga Austria.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim