Rezervuarat e Gasit dhe Pumpa

Shitet nga: Arton 21 Maj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Besianë
Shiten Rezervuarat e Gasit te kapacitetit 24T (1 cope),te kapacitetit 4.5T (3 cope) dhe te kapacitetit 10T(1cope) me pumpe FALCON te turqise dhe gjitha paisjet e tjera per pune.
Per me shum info 049162360
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim