Shes Rezervarat e Gasit dhe Pompen

Shitet nga: Arton 20 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 500 EUR

Komuna: Besianë
Shes Rezervaret e Gasit dhe Pompen komplet
Rezervaret janë te kapacitetit te ndryshem
1cope (24T)
1cope (12T)
3cope (4.5T)
Dhe Pompen komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim