Shes misrin e bardhe

Shitet nga: Milazim Shabani 06 Dhj 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes misrin e bardhe
misri osht i vitit te kaluar dhe osht shume i mire
Gjendem ne fshatin shtedim komuna e podujeves
Qmimi me ,marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim