Shiten dyert dhe Dritaret .standart

Shitet nga: Admiri 27 Shk 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shiten 4 dyer te dhomadh me dimenZion standart te perdorura
Dhe dritaret standart 16 copa
Me qmim te volitshum te interesuarit kontakt 044521844
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim