Shiten këto pajisje per shtall.

Shitet nga: Besim 27 Shk 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shiten 10 hekra dhe 5 taza per uj per shtall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim