Shitet Shtepia

Shitet nga: Shtepi 27 Mar 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shtepia ka 7 ari truall, si dhe 140m2 eshte e banueshme me kushte te mira. Ka te gjith infrastrukturen e nevojshme si rrug te asfaltuar, kanalizim, ujsjells. Shtepia gjendet ne Rr.Skenderbeu Per informata te tjera mund te kontaktoni ne nr 044 777 857
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim