TELEFONA SAMSUNG APARAT DIGITAL SAMSUNG

Shitet nga: Adnan 25 Dhj 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Besianë
I shes 2 telefona samsung S3 njeri esht mini samsung, shum te ri dhe nje Aparat Digital Samsung shum i mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim