Tavolina dhe karrika

Shitet nga: shefqet 19 Mar 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Punojm : tavolina , karrika , separea , shankerica si dhe komplet inventarin per kafe sipas porosis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim