Tenda

Shitet nga: Shitet tenda 19 Mar 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shitet tenda profesionale me profil te alominit ka dimension 6x12 dhe tenda me maje me dimension 5x5Per me shum na kontAktoni ne tel

044611602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim