Vazo nga betoni

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ntp-meti comerc 31 Mar 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
ne kemi nderrmarjen ton shesim qdo lloje nga betoni dhe nga gipsi bejm dhe rrethoja dhe gilindera nga betoni dhe bejm sende te tjera qe ju nevoiten oborrit tuaj
TEL-045-647-464
NTP-METI-COMERC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim