playstation 2 dream box resiver telefon

Shitet nga: jetmir 08 Jan 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
shitet playstation 2 me play station 2 gjithashtu vin te gjitha kabllat qa shkojn 2 controllera (gjestika) si dhe vin fifa 10 dhe pro evolution soccer 10 me resiver vin digitroni resiveri mund te lidhet me pc vetem duhet te programohet 2euro gjithashtu vin edhe 12 cd humor dhe filma te ndryshun telefonin e jap me garancion qe ben kom kqyr ku shesin telefona nkan than 25euro qmimin komplet 65 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim