qen sharri dhe terrieri

Shitet nga: fe 23 Jan 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shitet qeni osht ekstrem i shtir Nash UN njez ndash my kaap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim