shes dhe bëj piktura me porosi

Shitet nga: edi 13 Mar 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Besianë
shes piktura te dimensioneve te ndryshme gjithashtu pikturat mund edhe ti porosi sipas deshires se klientit. Qmimi i pikturave behet sipas dimensioneve te piktures. Faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim