televizor

Shitet nga: Zjadin hoxha 05 Shk 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Besianë
TV SONY 128cm
Esht nga Zvicrra dhe punon shum
mir vetem se kemi ble tjeter dhe ky nuk pona duhet ma.
eka zmadhuesin e zanit special te madhe .
me mar duhet ne Podujeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim