Banesa kati i par podujev

Shitet nga: edi 21 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: 20 qershori
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Besianë
shitet banesa ne podujev, ne rrugen 20 qershori afer spitalit te auto shkolla ABC,ose frizer TE BEKIMI.
banesa ka nje dhom gjumi,sallon,kuzhin.banjo,koridor,ballkon,teras dhe podrum,
SHitet vetem me para kesh-pa kompenzim.
per me shum info thirr ne tel 044121261.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim