Banesa ne qender te podujevës

Shitet nga: Valdet Imeri 03 Pri 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64,4 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Besianë
Shitet banesa ne qender te podujeves ne ndertesen e malesis ne katin e 4
Banesa eshte e rregulluar dhe mobiluar posedon ashensor
, balkon me pamje nga lumi Llap ka nje dhome fjetje nje sallon dhe kuzhin ,banjo dhe koridor
Qmimi i diskutushem per me shume kontakto ne numrin +37744840021
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim