Banese

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ekrem 30 Krr 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   34 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Besianë
Shitet banesa ne qender te Podujeves afer Western uninon tek posta e qytetit.Banesa gjendet ne katin perdhese eshte e pershtatshe per banim,lokal,ordinanc mjeksore,zyre etj.Banesa posedon nje dhome dite me kuzhine,nje dhome gjumi,banjo,koridor dhe nje depo per gjera te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim