Llampa dekorative - Lustera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DOMI SHPK 16 Mar 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Besianë
U hap shitorja per shitjen e llampave dekorative ,
per lokale afariste , shtepi , kopshte ,hotele , restorante .
Posejdojim me te gjitha llojet e poqave ekonomik , dekorativ , led , dhe mundsesi te pershtatjes per te gjitha tipet e ndricimeve .
Ju mirpresim ne lokalin tone i cili ndodhet ne Kodren e Trimave , rruga e Podujeves .
Numri per kontakt:+37744353170 , +37744130557
e-mail:domijeton@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim