Prizma (kubza ) dhe Mure

Shitet nga: Agron 25 Shk 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 10 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Besianë
Punojm Ketoo puun:
Kubza qelqi ( Prizma )
Muratim me blloka Sillka-Ytong
tulla
Per informata na kontaktoni ne nr dhe ne viber :

+37745324102
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim