Shitet Banesa

Shitet nga: Bejtush Sahiti 05 Jan 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Zahir Pajaziti
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Besianë
Shitet Banesa ne qender te Podujeves
Banesa ka kete renditje:
2 dhoma gjumi
1 kuzhin me shpajz dhe paradhom
2 koridore
1 sallon
2 banjo
2 ballkona
Komplet e rinovuar ndertim i vjeter me te gjitha dokumentet

Cmimi 65.000 apo me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim