Shitet Banesa

Shitet nga: Sahiti 18 Jan 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Zahiri Pajaziti
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Besianë
Shitet banesa ne qender te Podujeves.
Banesa ka kete renditje:
1 Sallon
1 Kuzhin me shpajz dhe paradhom
2 Banjo
2 Dhoma gjumi
2 Koridore
2 Ballkona(me pamje nga llapi dhe qyteti)
Banesa eshte ne katin e 5, lift nuk ka.
Eshte e rinovuar, ndertim i vjeter.
Banesa eshte 100m2
Qmimi 65000E ose me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim