Shitet banesa ne qender te podujeves

Shitet nga: Valmir Sahiti 09 Nën 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Zahir Pajaziti
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Besianë
Shitet banesa ne qender te Podujeves
Ka kete renditje:
1 Sallon
1 Kuzhin me shpajz
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Koridore
2 Ballkone me pamje nga qyteti dhe parku
100m2
Ndertim i vjeter me te gjitha dokumentet dhe komplet e rinovuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim